ads-top
ads-top
0
0
0

تنظیمات قالب

         

شکلات کیت کت مدل 4 انگشتی مقدار 42 گرم Kit Kat 4 Finger

موجود
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
150,000 ﷼
کد محصول :
برگشت به مجموعه: شکلات
با روش حمل پیک موتوری - پس کرایه ، 0 ﷼
با روش حمل تیپاکس - پس کرایه ، 0 ﷼
شکلات خورهای قهار یا اونایی‌ که با شکلات زنده هستند به صف به ایستند. چرا؟ خب معلومه! چون امروز می‌خواهم از یک شکلات خوشمزه برایتان بگویم که عشق اول هر عاشق شکلاتی است؛ امروز می خواهم از کیت‌کت برایتان بگویم. البته که اصلا نیازی به تعریف ندارد، چراکه قرن هاست خوشمزگی­اش شهره عام و خاص است؛ اما بنا دارم برای ابراز ارادت خویش به این خوردنی خوشمزه از زندگینامه ­اش برایتان بگویم. پس پیش به سوی کشف چندین قرن سرگذشت کیت­کت.

کیت‌کت (Kit Kat) برای اولین بار در ۲۹ آگوست ۱۹۳۵ با اسم Rowntree’s Chocolate Crisp به معنی ویفر شکلاتی رُنتری به عنوان محصولی از شرکت رُنتری(Rowntree) در شهر یورک انگلستان پا به عرصه وجود و در فاصله کوتاهی پا به مغازه‌های لندن و جنوب شرقی انگلستان گذاشت.

کیت‌کت و شرکت رُنتریRowntree :

همان طور که همه شما می دونید، همیشه پشت هر چیز ماندگاری در این دنیا زن ها حضور داشته و دارند. اگر اون چیز، خوردنی باشه که دیگه حتما هنر و سلیقه یک خانم بیشتر هم غوغا می­کنه. این را نه به این خاطر که یک خانم هستم میگم! واقعیته !!!. تاریخچه کیت‌کت هم برمی‌گردد به یک خانم خلاق و متمایز به نام مِری توک Mary Tuke در سال ۱۷۲۵. مِری در آن‌ زمان یک فروشگاه مواد غذایی به‌ پا کرد ‌و نام برادرزاده‌اش ویلیام رُنتری را روی مغازه‌اش گذاشت، بی‌آنکه بداند نسل­ها ماندگار خواهد شد. بعد از ۶ سال این مغازه به ویلیام به ارث رسید؛ اما او برخلاف عمه‌اش تصمیم گرفت که فقط چای، قهوه‌ و یک نوشیدنی شکلاتی را در فروشگاه ‌بفروشد.خلاصه نسل به نسل این بیزنس خانوادگی در بین رُنتری‌ها می‌گشت و هر نسل کامل‌تر می­شد؛ تا آن­جا که در سال۱۸۸۱ برادران رُنتری به نام­های هنری و جوزف با هم متحد شدند و با تاسیس چند کارخانه تولید کاکائو و شکلات، محصولات جدید و مختلفی را روانه بازار کردند و به این ترتیب مقدمات ورود موفق ترین محصول خود را فراهم کردند؛ و این موفق ترین کسی نبود جز کیت کت ..کیت­کت به عنوان گل سر سبد محصولات کارخانه خاندان رُنتری بیش از دو قرن بعد از مری در دهه ۱۹۳۰ وارد بازار شد و رُنتری‌ها را تا ابد در تاریخ ماندنی کرد.

و اینگونه بود که کیت کت پا به عرصه وجود گذاشت….

چی شد این ویفر شکلاتی اسمش کیت‌کت شد:

حقیتش این است چندین داستان در باب چرایی اسم این خوردنی خوشمزه قرمزپوش وجود

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.
گروه مورد نظر را انتخاب کنید